Uroczystość ślubna - w kościele, urzędzie stanu cywilnego a coraz częściej także i w plenerze. Część dnia w której tempo wydarzeń nieco zwalnia a ja staram się na zdjęciach pokazać nie tylko sam moment "ja biorę Ciebie...", wyjście z kościoła itp ale i reakcje obecnych gości i rodziny, otoczenie z różnych perspektyw, bywa że wdrapię się na chór (czasem ku dezaprobacie organisty) oraz to co najbardziej warte zatrzymania na zdjęciu - małe gesty, spojrzenia, ukradkowe śmiechy tych którzy w tym dniu są najważniejsi.  

Przygotowania Pary Młodej - nastrój tego momentu mocno waha się pomiędzy skupieniem i zadumą a zamieszaniem i stresem, dlatego też czasem jestem portrecistą glamour a czasem fotografem prasowym z pierwszej linii frontu. Dla mnie to przede wszystkim czas na stworzenie pamiątkowych portretów narzeczonych w asyście najbliższych. Pokazanie etapu przejścia symbolizowanego przez detale takie jak ostatnie zapięcie sukni ślubnej, wiązanie krawata, dosłownie "wejście w buty" Pary Młodej. Zależnie od tradycji rodzinnej podczas przygotowań ma miejsce również błogosławieństwo rodziców.

Pełny pakiet ślubny składa się z dwóch dni zdjęciowych - pierwszy to dzień Waszego ślubu oraz wesela podczas którego tworzę reportaż ślubny, w nim w sposób ciekawy staram się pokazać i uwiecznić wydarzenia i emocje tego wyjątkowego dnia. Moja praca z reguły wygląda następująco:

Kilka słów o ofercie fotografii ślubnej

Strona główna

O mnie

Kontakt